This is picture 1
ESTET

Групи

СПОРТИВНО-ТАНЦЮВАЛЬНІ  ГРУПИ  ПІДВИЩЕНОЇ  МАЙСТЕРНОСТІ


Спортивні групи відкриті для танцюристів різного віку, але виключно для тих, хто бажає досягати високих результатів перемагаючи на змаганнях, відстоювати честь Клубу «Естет» здобуваючи спортивні нагороди. За цією програмою тренування в танцювальних залах проходять 4-5 разів на тиждень. Вона включає також класичну хореографію та загально-фізичну підготовку. Кілька разів на рік відбуваються навчально-тренувальні семінари з провідними тренерами України та Європи. Крім того, з танцюристами-спортсменами проводяться індивідуальні заняття, що дозволяють тренеру чітко, оперативно та якісно корегувати та вдосконалювати танцювальні рухи.

Тільки за минулий тренувальний сезон вихованці Клубу «Естет» завоювали близько 15 кубків та 70 золотих, срібних та бронзових  медалей на турнірах зі спортивних танців в Києві, Чернівцях, Кіровограді, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Хмельницьку, Ужгороді, Одесі, Львові, Трускавці, Моршині та за кордоном (Польща, Словаччина, Молдова, Угорщина, Австрія, Італія). По результатах участі в закордонних турнірах спорттанцклуб «Естет» був удостоєний спеціальної відзнаки Всеукраїнської танцювальної федерації «МІЖНАРОДНИЙ ТРОФЕЙ». На протязі всього часу танцювальні пари Клубу «Естет» взяли участь у великій кількості танцювальних турнірів не тільки в Україні, але й за кордоном, де досягли високих спортивних результатів.

ШКОЛА ТАНЦІВ «BABY-DANCE» ДЛЯ ДІТЕЙ 3-4 РОКИ


Група «Baby-Dance» для дітей віком 3 - 4 років – це застосована для дітей цього віку найефективніша сучасна методика навчання. Діти в ігровій формі вчаться ритмічно рухатися, вивчають багато різних танцювальних рухів. Розвиваючі ритмо-пластичні вправи плавно переходять у вивчення дитячих та розважальних танців: диско, полька, «Танець пташок», «Качечка-прачечка», «Подарунок мамі» «Танець мишки»  та інші. У програмі навчання також і основи бальних танців. В минулому танцювальному сезоні група «Baby-Dance» взяла участь в таких клубних змаганнях як «Осінні барви», «Добрий Миколай», «Писанка» та «Ритми літа».

 

 

 


ШКОЛА ТАНЦІВ ДЛЯ ДІТЕЙ-ПОЧАТКІВЦІВ ВІКОМ 5-13 РОКІВ


В групах для дітей 5 - 8 та 9 -13 років – основними є спортивні бальні танці, де вивчаються як основні елементи так і спеціальні для цього віку танцювальні композиції.  Заняття розвивають у дітях відчуття ритму, музичність, пластику, формують красиву та правильну поставу. Після засвоєння початкової програми з 4-ох танців діти починають брати участь у змаганнях зі спортивних танців. По завершенні річного танцювального курсу кращим випускникам танцювальної школи надається право переходу в спортивні групи підвищеної майстерності танцювально-спортивного клубу "Естет".

 

 

 СПОРТИВНІ БАЛЬНІ ТАНЦІ ДЛЯ МОЛОДІ ТА ДОРОСЛИХ ВІД 15 ДО 35 років
(групи для новачків)


Ви ніколи не займалися бальними танцями?
Ви займалися бальними танцями дуже давно і усе забули?
Можливо, Ви ніколи в житті не танцювали?
Вам тільки сюди!
Тут Ви вивчите основи кожного танцю, тут Ви відчуєте, як це захоплює, як це цікаво.


В такі групи приходять і 15-літні, і ті кому за 30. Хтось хоче освоїти основи бального танцю і просто навчитися танцювати для себе, а у декого більш амбітні цілі. Ця група створена для тих хто хоче навчитись красиво танцювати і вільно почуватися на будь-якій забаві, дискотеці, вечірці чи балу! Своїми танцювальними рухами, пластикою та розмаїттям танців, що входять до навчальної програми, Ви зможете вразити будь-кого! Саме з таких міркувань створена нова програма, яка дозволяє всього за кілька місяців розвинути відчуття ритму а також розвинути пластику тіла та рук, вивчити танці латиноамериканського та європейського танцювальних напрямків ! Заняття зорієнтовані на початківців-новачків без танцювального досвіду, тому тут Ви зможете відчути себе вільно та впевнено. Не забувайте - якраз танці допоможуть у формуванні вашої ходи та постави!
Запрошуються хлопці та дівчата віком від 15 до 35 років як парами, так і поодинці.


СПОРТИВНІ БАЛЬНІ ТАНЦІ ДЛЯ МОЛОДІ ТА ДОРОСЛИХ ВІД 15 ДО 35 років
(ускладнений рівень) Танцювальна школа Львова. Бальні танці для дорослих. Львів        Для тих, хто вже пройшов базовий рівень навчання в нашому чи іншому танцювальному клубі, пропонуємо навчання за ускладненою програмою, яка включає деталізоване вдосконалення техніки виконання танців, розширене вивчення нових фігур кожного з танців, з подальшою постановкою композицій вищого рівня. Також в програму включені більш-складні танці цього рівня – фокстрот та пасадобль. 

ЛЬВІВСЬКА  ШКОЛА  ВЕСІЛЬНОГО  ТАНЦЮ

Львівська Школа Весільного ТанцюСьогодні на весільних торжествах не часто можна побачити нареченого і наречену по-справжньому красиво танцюючих свій перший танець. Але кожен, хто хоче навчитися танцювати і є достатньо наполегливим, має можливість здивувати оточуючих.

Танцювати на весіллі до того ж красиво - давня традиція в багатьох країнах світу. Вишуканий весільний вальс, поставлений професіоналами, неможливо забути.
Ви хочете зробити фурор на Вашому весіллі, щоб про цей найщасливіший для Вас день ще довго з захопленням згадували Ваші гості ?  Тоді Вам неодмінно треба пройти спеціальний курс навчання у професіоналів Клубу «Естет»,  вивчити в чудовій постановці весільний вальс або оригінальний весільний танець.

Спеціально для Вас в Клубі «Естет»  розроблена експрес-методика вивчення весільного танцю, що дозволяє прекрасно засвоїти вальс чи танго усього за 5-8 занять. Також є можливість здійснити постановку оригінального номера на Вашу улюблену мелодію. При цьому відсутність навичок, досвіду не є перешкодою для наших викладачів. Для максимально швидкого результату усі заняття тренер проводить індивідуально з кожною парою. 

Пам'ятайте, що ці знання залишаться з Вами на все життя, і де б Ви не були, Ви завжди зможете, ледь почувши перші акорди музики, впевнено стати в пару і елегантно рухатись під звуки танцювальної мелодії.
Ми любимо свою роботу і танці створюємо для Вас з любов'ю!


www.wedding.estet.lviv.ua


ЛЬВІВСЬКА  ШКОЛА  ЕСТЕТИЧНОГО  ВИХОВАННЯ  ДОШКІЛЬНЯТ "ТАЙСТРА"

 

Школа Естетичного Виховання Дошкільнят. Львів

«ТАЙСТРА» - це перша, заснована у Львові у 1994 році, школа раннього розвитку для дітей від 3 до 6 років.


У програмі комплексного навчання Школи «Тайстра»:
● розмовна англійська мова (діалоги, вірші, пісні)
● малювання, художня праця, паперова пластика
● співи, музика, художнє слово, основи театрального мистецтва
● хореографія, бальні танці, ритмо-пластичні вправи, дитячі розважальні танці


Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина росла гармонійно розвиненою особою, якщо Ви бажаєте вже зараз виявити і розвинути її здібності – ШКОЛА „ТАЙСТРА” ГОТОВА ВАМ ДОПОМОГТИ !


А для тих, хто в наступному році йде в 1 клас Школа “Тайстра» пропонує 8-місячний курс дошкільної підготовки “Букварик”, в програмі якого:

● математика, розвиток мислення, логічні ігри,
● читання, письмо, буквенний аналіз, українське мовлення


Подумайте про майбутнє своєї дитини вже сьогодні !